Lista laureatów konkursu edukacyjnego "Z rodzinnej szuflady"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

8 czerwca 2017

 

Kategoria:   Praca plastyczna 

             

Nagrody:

  1. Maja Podlipniak                   kl.II                 Szkoła Podstawowa im. Bohdana Arcta w Kotuniu
  2. Klaudia Małek                       kl.II a             Szkoła Podstawowa im. Bohdana Arcta w Kotuniu
  3. Adam Anusiewicz                kl.II                 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach
  4. Maja Księżopolska              kl.III              Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Strzale
  5. Szczepanik Adam                kl.III c           Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. W. Broniewskiego w Siedlcach
  6. Zuzanna Szkutowicz          kl.IV a           Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. W. Broniewskiego w Siedlcach
  7. Michał Deniszewski            kl.IV d           Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi  nr 6 im. W. Broniewskiego w Siedlcach
  8. Łukasz Karasiński                kl.V b              Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi  nr 6 im. W. Broniewskiego w Siedlcach
  9. Szymon Borkowski             kl.Va              Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie
  10. Maciej Dobrowolski            kl.IV e           Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. W. Broniewskiego w Siedlcach
  11. Julia Wiewiórka                    kl.III              Publiczne Gimnazjum im. Unitów Podlaskich w Olszance
  12. Damian Kułak                        kl.II b                        Salezjańskie Gimnazjum im. Św. Jana Bosko w Mińsku Mazowieckim

Wyróżnienia:

  1. Weronika Lewandowska     kl.III i           Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Mrozach
  2. Shakhsanam Adzhieva        kl.IV c           Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. W. Broniewskiego w Siedlcach
  3. Maciej Grabowski                   kl.VI               Szkoła Podstawowa nr 10 im. ks. Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach   
  4. Krystian Bombiak                  kl.VI e            Szkoła Podstawowa nr 10 im. ks. Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach
  5. Marta Budek                             kl.VI               Szkoła Podstawowa nr 10 im. ks. Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach
  6. Joanna Wyrzykowska           kl.I                 Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach

 

Kategoria: Praca przestrzenna

 

Nagroda specjalna:    Jakub Radzikowski            kl.IV               Szkoła Podstawowa nr 10 im. ks. Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

Wyróżnienie:                 Michał Lipka                          kl. VI a           Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. W. Broniewskiego w  Siedlcach

 

Kategoria: Film

 

 

Nagroda:    Julia Misztal, Diana Myrcha, Magdalena Dąbrowska, Zuzanna Hawryluk kl II c  Zespół Szkół nr 2 Publiczne Gimnazjum nr 6 im.Ks.Stanisława Brzóski w Siedlcach

 

Kategoria: Album

 

I miejsce   Martyna Piotrowska                       kl. II a             Szkoła Podstawowa im. Bohdana Arcta w Kotuniu

II miejsce   Gabriela     Pradiuch                      kl. IV              Szkoła Podstawowa nr 10 im. ks. Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach   

Nagroda:   Małgorzata Teodorczuk               kl. I                 Publiczne Gimnazjum nr 3 w Siedlcach

Wyróżnienie:   Paulina Lewandowska          kl. III a            Gimnazjum Publiczne Zespołu Szkół w Mrozach

 

Kategoria: Praca multimedialna

 

I miejsce Maja Michalak                                kl I                  Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach

II miejsce Daria Tararuj                                  kl. III              Publiczne Gimnazjum im. Pawła Kamińskiego w Sokołowie Podlaskim

 

Kategoria:   Anegdota

 

Wyróżnienie: Michalina Antosik                   kl.IVa  Szkoła Podstawowa nr 10 im. ks. Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

 

Kategoria:  Komiks

 

Nagroda: Natalia Plichta                                kl. III              Gimnazjum w Skórcu

 

Wyróżnienie dyrektora Archiwum Państwowego w Siedlcach:

 

  1. Dominik Burchart                        kl. II    Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach  
  2. Gabriel Kępkowicz                      kl. II    Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach  
  3. Kinga Włodarczyk                        kl.II     Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach              
  4. Kacper Pypowski                         kl.II     Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach              
  5. Patryk Cis                                        kl.II     Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach  
  6. Amelia Duk                                     kl.II     Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach  
  7. Patrycja Kotuniak                        kl. II     Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach              
  8. Wiktoria Krasuska                        kl.II     Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach  
  9. Filip Dąbrowski                             kl. II     Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach              
  10. Mateusz Biernacki                       kl.II     Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach              
  11. Grzegorz Sokołowski                  kl.II     Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach  
  12. Maciej Sokołowski                       kl.II     Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach  
  13. Julia Bryzek                                    kl.VI a Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Wł. Broniewskiego nr 6 w Siedlcach

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-06-08
Data publikacji:2017-06-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:402