Lista laureatów konkursu plastycznego „Drzewo genealogiczne mojej rodziny”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

27 października 2015

kategoria wiekowa: szkoła podstawowa klasa I-III

 

I miejsce   Karolina Całka                   kl. III              Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

II miejsce  Przemysław  Hęciak       kl. II h            Szkoła Podstawowa nr.10 im. ks  Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

III miejsce  Angelika Grylak                kl. III e          Szkoła Podstawowa nr.10 im. ks. Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

 

Wyróżnienia:

1.  Adam  Anusiewicz                          kl. I                Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

2.  Wiktor  Komorowski                     kl. II h            Szkoła Podstawowa nr.10 im. ks. Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

3.  Lena  Kalicka                                    kl. I a              Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach

4.  Dominika Magdziak                      kl. III               Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

 

kategoria wiekowa: szkoła podstawowa klasa IV – VI

 

I miejsce  Michał  Lipka                     kl. V a             Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6

                                                                                             im. Wł.Broniewskiego w Siedlcach

II miejsce   Przemysław Pióro        kl. IV b            Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

III miejsce  Szymon Szczepanik    kl. V d             Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6

                                                                                             im.Wł. Broniewskiego w Siedlcach

 

wyróżnienia:

1.  Maciej Grabowski                         kl. V b            Szkoła Podstawowa nr.10 im. ks. Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

2.  Milena Hęciak                                kl. V c            Szkoła Podstawowa nr.10 im. ks.  Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

3.  Aleksandra  Malczak                   kl. V c            Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

4.  Laura Paryła                                   kl. IV e          Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

5.  Adrianna  Pieńkowska                kl. VI b          Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

6.  Mikołaj Poślada                            kl. V e           Szkoła Podstawowa nr.10 im. ks. Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

7.  Jakub  Seroka                               kl. V b           Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach

8.  Maria Tchórzewska                    kl. V c            Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

 

kategoria wiekowa: uczniowie gimnazjum

 

nagroda główna  Julia Salamon         kl. II d           Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach

I miejsce  Aleksandra Anna Bobryk    kl. II a           Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach

I miejsce  Adrian  Borkowski                 kl. II               Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.I.Gałczyńskiego

                                                                                                  w Łukowie

wyróżnienie  Marta Żaczek                    kl. III d         Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Siedlcach

 

kategoria wiekowa: dorośli

 

nagroda główna        Wojciech Jaszczuk

I miejsce                        Barbara Woźnica

II miejsce                      Urszula Zubielik

wyróżnienie                Paweł Markowski

 

Nagrody przyznane przez Dyrektora Archiwum Państwowego w Siedlcach

 

1.  Julia Bryzek                                        kl. V a                  Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6

                                                                                                       im.Wł. Broniewskiego w Siedlcach

2.  Marta  Chmura                                  kl. IV b                 Szkoła Podstawowa  nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

3.  Laura  Kalicka                                    kl. VI b                 Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach

4.  Roksana Prokurat                            kl. III                     Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

5.  Hubert  Stal                                         kl. V                      Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

 

Jury zbiorowo wyróżniło prace uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Stanach.

 

1.  Aleksandra Adamek                       kl. V                Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

2.  Kinga Dobosz                                    kl. V                Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

3.  Katarzyna  Jastrzębska                kl. III               Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

4.  Krystian  Kiełczykowski               kl. III              Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

5.  Wiktoria  Krasuska                         kl. I                 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

6.  Klaudia  Masiak                               kl. III              Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

7.  Dominika  Miazga                           kl. V                Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

8.  Oliwia Miazga                                   kl. III              Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

9.  Weronika  Niedziałek                    kl. III              Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

10.  Natalia  Szostek                            kl. V               Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

11.  Iza  Włodarczyk                             kl. IV              Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

12.  Hubert  Wrzosek                           kl. III              Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

13.  Patrycja Zarzycka                        kl. III              Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-10-27
Data publikacji:2015-10-27
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1259