Gościliśmy piątoklasistów z Aleksandra
23 marca gościliśmy w naszy murach klasę V Niepublicznej Szkoły Podstawowej ALEKSANDER w Siedlcach. Uczniowie z dużym zainteresowaniem poznawali różne aspekty pracy archiwistów, digitalizatorów i konserwatorów materiałów archiwalnych. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!















